Zapisz się do newslettera!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj darmową wiedzę o EL PISTOLERO Bełchatów.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

+48 794 081 465  elpistolero@adres.pl        sklep@elpistolero.pl     strzelnicaebe@elpistolero.pl

Wieczór panieński na strzelnicy?To jest pomysł !!!

03 marca 2020

W skrócie:Zorganizowanie oryginalnego wieczoru panieńskiego to spore wyzwanie. Druhna lub świadkowa, która zwyczajowo się tym zajmuje musi pogodzić kilka spraw: upodobania przyszłej panny młodej, upodobania zaproszonych gości, a do tego warto dodać jeszcze element niespodzianki. Powoli do lamusa odchodzą imprezy modne jeszcze kilka lat temu, czyli wyjścia do klubów w specjalnych przebraniach czy imprezy przy obowiązkowym torcie o erotycznych kształtach. Kiedyś były hitem, dziś wydają się banalne i nieco kiczowate. Na co zatem postawić, by wieczór panieński był emocjonujący i niezapomniany?

Dla kogo to wydarzenie: Dla każdej panny młodej która chce przeżyć coś niesamowitego w ostatnich dniach wolności  

Lokalizacja: Strzelnica EL PISTOLERO

Termin: Kiedy chcesz

 

Najlepszy sposób to impreza z pomysłem. Taka, na której dzieje się coś więcej niż tańce i picie drinków. Coraz popularniejsze są więc wieczory panieńskie w salonach spa, połączone z wróżbami, czy tematycznym ogniskiem. Modne są też profesjonalne sesje zdjęciowe lub wieczory połączone z kursem gotowania lub robienia drinków. Zwykle wybierane są typowo kobiece atrakcje. A gdyby tak porzucić stereotypy i iść innym tropem? Może zamiast malowania paznokci wybierzecie… karabiny?Wieczór panieński na strzelnicy to impreza, której uczestniczki długo nie zapomną. Przede wszystkim jest niebanalna, bo strzelectwo kojarzymy zwykle z męskimi sportami. A przecież nikt nie powiedział, że kobiety nie będą się na strzelnicy równie dobrze bawić. Szczególnie, że płeć piękna często osiąga znakomite rezultaty. A poza tym strzelanie to po prostu duża dawka adrenaliny i ciekawy pomysł na wspólne spędzenie czasu.

 

 

Jak zorganizować wieczór panieński na strzelnicy?Przede wszystkim musisz znaleźć strzelnicę, która zajmuje się organizacją różnego typu eventów. Nie powinno to stanowić problemu, bo obecnie wiele strzelnic poza typowymi treningami sportowymi prowadzi także taką działalność. W Bełchatowie możesz skorzystać z propozycji firmy EL PISTOLERO, która organizuje różnego rodzaju imprezy na dużej i dobrze wyposażonej strzelnicy. Warto zaznaczyć, że pracownicy firmy mają duże doświadczenie w tego rodzaju przedsięwzięciach, więc pomogą zorganizować imprezę tak, by wszystko udało się perfekcyjnie.Jak wygląda wieczór panieński na strzelnicy? Na początek należy określić liczbę uczestniczek oraz wykupić pakiet strzelecki dla każdej z nich. W EL PISTOLERO za najprostszy pakiet obejmujący trzydzieści strzałów po dziesięć z trzech typów broni zapłacisz około 150zł. Jest to bardzo dobry pakiet dla osób początkujących. Warto też pomyśleć o tym, żeby dla przyszłej panny młodej, która jest królową tego wieczoru wykupić bardziej zaawansowany pakiet. Można tez zaprojektować indywidualne pakiety, wykraczające poza standardową ofertę – w EL PISTOLERO macie do wyboru różne rodzaje broni, więc pole do popisu jest spore.Jak wygląda wieczór panieński na strzelnicy?Nie musicie mieć żadnego doświadczenia z bronią palną. Od początku do końca nad wszystkim będzie czuwał wykwalifikowany instruktor. Etap pierwszy to szkolenie teoretyczne. Dotyczy ono zasad zachowania na strzelnicy oraz bezpiecznego posługiwania się bronią. Dowiecie się też, jak trzymać broń, jak ustawić się w pozycji strzeleckiej, a także jak celować i strzelać. Oczywiście to tylko skromne podstawy, ale pozwalają już dobrze wykorzystać czas, jaki spędzicie na stanowiskach strzeleckich realizując swoje pakiety.W ramach wieczoru panieńskiego możecie też wyłonić królową strzelców – warto przygotować wcześniej dyplom i specjalne upominki. Co dalej? Możecie opuścić strzelnicę u ruszyć w miasto, by dalej się bawić, możecie też zostać, wykorzystując na dalszą imprezę miejsce na ognisko czy grilla o ile pogoda pozwala na zabawę w plenerze. Jedno jest pewne – to będzie niezapomniany wieczór.

 

Zobacz nasze produkty:

Czytaj więcej

02 marca 2020
W naszej małej zbrojowni posiadamy różnego rodzaju i kalibru broń długą i krótką, karabiny, pistolety,
05 grudnia 2019
Do wyboru mają Państwo gotowe pakiety strzeleckie jak również możliwość stworzenia Swojego własnego pakietu.
30 listopada 2019
Nasza bogata oferta usług przygotowanych specjalnie dla Was obejmuje wszystko co jest związane z strzelectwem.