Zapisz się do newslettera!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj darmową wiedzę o EL PISTOLERO Bełchatów.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

+48 794 081 465  elpistolero@adres.pl        sklep@elpistolero.pl     strzelnicaebe@elpistolero.pl

Nasz mały arsenał

W naszej małej zbrojowni posiadamy różnego rodzaju i kalibru broń długą i krótką, karabiny, pistolety, rewolwery i strzelby powtarzalne i samopowtarzalne jak i dubeltówki. Nasz mały arsenał ciągle się powiększa.

 

Do Waszej dyspozycji na naszej strzelnicy znajdzie się broń kultowa znana z filmów akcji taka jak AK 47 tak zwany "kałach" czy UZI, MP5, karabiny szturmowe  AR15  czyli słynne z wojny Wietnamskiej M16 czy jego skrócona wersja M4 takich producentów jak FedArm, Mossberg czy Smith & Wesson, karabiny precyzyjne czy snajperskie typu repetier jak  Remington, Mosin, Mauser, Ruger czy czeskiej produkcji karabinki sportowe Ćeska Zbrojovka. W naszych zasobach znajdziecie Państwo również broń historyczną jak i kolekcjonerską jak PPSh wz41 czyli pospolita z II Wojny Światowej "pepesza" , duży ciężki karabin maszynowy na dwójnogu z magazynkiem talerzowym DP 28, słynną TT - etke Tokarewa, polskiego RAKA oraz całą masę pistoletów takich jak GLOCK, BERETTA, COLT, WALTHER, CZ SHADOW, VIS czy rewolwery w kalibrze 357 Magnum. Posiadamy również dające dużo frajdy strzelby gładkolufowe tak zwane "shotgun" czy inaczej "pompka" między innymi takich producentów jak WINCHESTER, MOSSBERG czy UZKON, HATSAN są również tzw."dwururki" czyli dubeltówka czy bock.  

 

 

02 marca 2020

Czytaj więcej

18 listopada 2022
W skrócie: Ruszyły prace przy budowie ogólnodostępnej strzelnicy w okolicach Bełchatowa. Dla kogo to wydarzenie:
03 marca 2020
W skrócie: Podstawy zasad bezpieczeństwa obsługi i budowy broni palnej. Dla kogo to wydarzenie: Dla
03 marca 2020
W skrócie:Zorganizowanie oryginalnego wieczoru panieńskiego to spore wyzwanie. Druhna lub świadkowa, która zwyczajowo się tym