Zapisz się do newslettera!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj darmową wiedzę o EL PISTOLERO Bełchatów.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

+48 794 081 465  elpistolero@adres.pl        sklep@elpistolero.pl     strzelnicaebe@elpistolero.pl

O nas

Witajcie

  W 2019 roku stworzyłem  "EL PISTOLERO"  specjalnie z myślą o Was i dla Was .  Z mojego zainteresowania do broni palnej powstało moje hobby a z hobby powstała pasja, którą postanowiłem  się dzielić z innymi oraz rozwijać i ciągle poszerzać o kolejne szkolenia i uprawnienia.Posiadam trzy różne pozwolenia:pozwolenie na broń sportową, pozwolenie na broń kolekcjonerską oraz pozwolenie na broń do celów szkoleniowych. Należę do klubu strzelectwa sportowego i stowarzyszenia kolekcjonerskiego zrzeszonego w PZSS, posiadam aktualną licencję zawodniczą, uprawnienia prowadzącego strzelanie i instruktora strzelectwa sportowego wydane przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego  oraz prowadzę  działalność skupiającą się na strzelectwie. Chcę się dzielić z Wami swoją pasją i hobby jakim jest strzelectwo i broń palna oraz wszystko z tym związane. Nie musisz być specjalistą i znawcą broni palnej, nie musisz być żołnierzem jednostek  specjalnych  czy policjantem by strzelać. U nas poznasz podstawowe zasady działania oraz  bezpiecznej obsługi  broni  palnej.Prowadzę zajęcia strzeleckie,szkolenia,indywidualne i grupowe, imprezy okolicznościowe tj.: urodziny, rocznice, wieczory kawalerskie,wieczory panieńskie,walentynki ,imprezy firmowe, integracyjne, sesje zdjęciowe profesjonalne i amatorskie. To wszystko legalnie i oficjalnie mozliwość robienia zdjęć i filmików a przede wszystkim bezpiecznie przed każdymi zajęciami przeprowadzamy instruktaż na temat bezpiecznej obsługi broni palnej a podczas strzelania zapewniamy ochronniki słuchu (słuchawki lub jednorazowe zatyczki do uszu) oraz okulary ochronne.                       

Oferta

Jesteśmy pasjonatami strzelectwa, dla których możliwość trzymania i korzystania z broni palnej jest dobrą zabawą i rekreacją. Kolekcjonujemy wszelkiego rodzaju bronie i doskonale znamy się na swoim zawodzie, dzięki czemu możemy wykonywać swoje zadania w najlepszy możliwy sposób.W ramach prowadzenia strzelnicy   organizujemy szkolenia oraz   imprezy strzeleckie, w ramach których uczymy ludzi   jak korzystać z broni palnej i umożliwiamy im rywalizowanie między sobą, dzięki czemu mogą dokładnie sprawdzić swoje umiejętności. Posiadamy niezbędne licencje i upoważnienia, dzięki czemu możemy prowadzić działalność zgodnie z prawem.Nasza oferta to między innymi:
  • szkolenia strzeleckie,
  • rekreacyjne korzystanie z broni,
  • strzelanie z pistoletów,
  • strzelanie z karabinków,
  • strzelanie ze strzelb.
Swoim Klientom udostępniamy także   broń z akcesoriami rożnego rodzaju, jak na przykład celowniki optyczne, co z pewnością ułatwia korzystanie z niej. Organizujemy liczne szkolenia, jak i imprezy strzeleckie, na których uczestnicy mogą się sprawnie i szybko nauczyć jak poprawnie korzystać z broni, a także świetnie bawić.                               

 Równolegle prowadzę sklep z akcesoriami strzeleckimi kabury,magazynki, kolby, pasy, ładownice,ochronniki słuchu,okulary i wszystko z tym związane czyli odzież i obuwie  taktyczne, trekingowe, myśliwskie,środki czyszczące i konserwujące do broni oraz odzieży i obuwia, optyka, lornetki,lunety, kolimatory,noktowizory, noże, gazy pieprzowe,artykuły outdoor oraz survivalowe i wiele innych.Współpracuje z największymi sklepami i dystrybutorami także myślę iż szybko i sprawnie zaspokoję Państwa potrzeby.Jeżeli nie ma tego co szukasz ,zadzwoń, złóż zamówienie a ja zajmę się natychmiastową realizacją Twojego zamówienia.Nawiążę współpracę z klubami sportowymi i  strzeleckimi, kołami łowieckimi, strzelnicami  i wszystkimi zainteresowanymi. Faktura VAT,  płatność gotówka,przelew,RABATY, PROMOCJE .                                                                                                                                                   Z  A  P  R  A  S  Z  A  M   !  !  !