Zapisz się do newslettera!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj darmową wiedzę o EL PISTOLERO Bełchatów.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

+48 794 081 465  elpistolero@adres.pl        sklep@elpistolero.pl     strzelnicaebe@elpistolero.pl

Nasza oferta

Nasza bogata oferta usług przygotowanych specjalnie dla Was obejmuje wszystko co jest związane z strzelectwem.

 

Oferta

Jesteśmy pasjonatami strzelectwa, dla których możliwość trzymania i korzystania z broni palnej jest dobrą zabawą i rekreacją. Kolekcjonujemy wszelkiego rodzaju bronie i doskonale znamy się na swoim zawodzie, dzięki czemu możemy wykonywać swoje zadania w najlepszy możliwy sposób.W ramach prowadzenia strzelnicy  organizujemy szkolenia oraz  imprezy strzeleckie, w ramach których uczymy ludzi  jak korzystać z broni palnej i umożliwiamy im rywalizowanie między sobą, dzięki czemu mogą dokładnie sprawdzić swoje umiejętności. Posiadamy niezbędne licencje i upoważnienia, dzięki czemu możemy prowadzić działalność zgodnie z prawem.Nasza oferta to między innymi:
  • szkolenia strzeleckie,
  • rekreacyjne korzystanie z broni,
  • strzelanie z pistoletów,
  • strzelanie z karabinków,
  • strzelanie ze strzelb.

Swoim Klientom udostępniamy także broń z akcesoriami rożnego rodzaju, jak na przykład celowniki optyczne, co z pewnością ułatwia korzystanie z niej. Organizujemy liczne szkolenia, jak i imprezy strzeleckie, na których uczestnicy mogą się sprawnie i szybko nauczyć jak poprawnie korzystać z broni, a także świetnie bawić. 

Organizujemy imprezy sportowe, różnego rodzaju zawody strzeleckie, imprezy urodzinowe, rocznicowe, imprezy integracyjne dla firm jak i eventy,organizujemy wystrzałowe wieczory panieńskie i kawalerskie, sesje zdjęciowe prywatne i reklamowe, szkolenia indywidualne i grupowe, podstawowe jak i specjalistyczne na naszej strzelnicy szkolą się klasy wojskowe oraz wiele służb mundurowych takich jak policja, ochrona i inne formacje.

ZAPRASZAMY nasza bogata oferta zaspokoi każdego.

30 listopada 2019

Czytaj więcej

18 listopada 2022
W skrócie: Ruszyły prace przy budowie ogólnodostępnej strzelnicy w okolicach Bełchatowa. Dla kogo to wydarzenie:
03 marca 2020
W skrócie: Podstawy zasad bezpieczeństwa obsługi i budowy broni palnej. Dla kogo to wydarzenie: Dla
03 marca 2020
W skrócie:Zorganizowanie oryginalnego wieczoru panieńskiego to spore wyzwanie. Druhna lub świadkowa, która zwyczajowo się tym