Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robimy

Strzelectwo rekreacyjne z broni palnej      -broń palna krótka; pistolet,rewolwer,         -broń palna długa; karabin powtarzalny    sztucer i samopowtarzalny AK47, M16,  -broń palna gładkolufowa; strzelba pump    action,dubeltówka,                                                -sprzedaż wyposażenia i akcesoriów              strzelca                                                                             

Osoby niepełnoletnie strzelają za zgodą oraz w obecności rodziców lub opiekuna pełnoletniego.    Do strzelania nie będą dopuszczone osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

                     Przydatne informacje

Cena : 16,00 zł

Pro Tech Guns Olejek silikonowy PTG G06

Olejek silikonowy to nowy i niezwykle skuteczny preparat na bazie silikonu przeznaczony do smarowania, konserwacji i ochrony broni. Charakteryzuje się lepką konsystencją, która bezproblemowo dociera do najbardziej nietypowych miejsc. Nawet niewielka ilość olejku wystarczy by po użyciu powstała trwała i mocno przylegająca warstwa, zapewniająca efekt przez długi czas. Dzięki wyjątkowo dobranym aktywnym składnikom, skutecznie konserwuje, nadaje elastyczność, jednocześnie zapobiegając procesom starzenia się powierzchni.

OLEJEK SILIKONOWY DO KONSERWACJI BRONI

Olejek silikonowy jest łagodny dla wszelkiego rodzaju uszczelek i tłoków. Świetnie nadaje się do smarowania i konserwacji elementów wewnętrznych po czyszczeniu zasadniczym. Dodatkowo olej ten pracuje w szerokim zakresie temperatur i charakteryzuje się wyjątkowo dobrymi właściwościami izolacyjnymi.

Olej silikonowy od ProTech Guns o pojemności 100ml posiada rewelacyjne funkcje konserwujące, pielęgnujące oraz izolacyjne, gwarantując długotrwałą i zadowalającą ochronę twojego sprzętu.