gabaryt B

Pro Tech Guns Olejek silikonowy PTG G06

Olejek silikonowy to nowy i niezwykle skuteczny preparat na bazie silikonu przeznaczony do smarowania, konserwacji i ochrony broni. Charakteryzuje się lepką konsystencją, która bezproblemowo dociera do najbardziej nietypowych miejsc. Nawet niewielka ilość olejku wystarczy by po użyciu powstała trwała i mocno przylegająca warstwa, zapewniająca efekt przez długi czas. Dzięki wyjątkowo dobranym aktywnym składnikom, skutecznie konserwuje, nadaje elastyczność, jednocześnie zapobiegając procesom starzenia się powierzchni.

OLEJEK SILIKONOWY DO KONSERWACJI BRONI

Olejek silikonowy jest łagodny dla wszelkiego rodzaju uszczelek i tłoków. Świetnie nadaje się do smarowania i konserwacji elementów wewnętrznych po czyszczeniu zasadniczym. Dodatkowo olej ten pracuje w szerokim zakresie temperatur i charakteryzuje się wyjątkowo dobrymi właściwościami izolacyjnymi.

Olej silikonowy od ProTech Guns o pojemności 100ml posiada rewelacyjne funkcje konserwujące, pielęgnujące oraz izolacyjne, gwarantując długotrwałą i zadowalającą ochronę twojego sprzętu.

16,00 zł

+48 794 081 465  elpistolero@adres.pl        sklep@elpistolero.pl     strzelnicaebe@elpistolero.pl

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj darmową wiedzę o EL PISTOLERO Bełchatów.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.