Zapisz się do newslettera!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj darmową wiedzę o EL PISTOLERO Bełchatów.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

+48 794 081 465  elpistolero@adres.pl        sklep@elpistolero.pl     strzelnicaebe@elpistolero.pl

O nas - EL PISTOLERO

Jesteśmy pasjonatami strzelectwa, dla których możliwość trzymania i korzystania z broni palnej jest dobrą zabawą i rekreacją. Kolekcjonujemy wszelkiego rodzaju bronie i doskonale znamy się na swoim zawodzie, dzięki czemu możemy wykonywać swoje zadania w najlepszy możliwy sposób.W ramach prowadzenia strzelnicy organizujemy szkolenia oraz imprezy strzeleckie, w ramach których uczymy ludzi jak korzystać z broni palnej i umożliwiamy im rywalizowanie między sobą, dzięki czemu mogą dokładnie sprawdzić swoje umiejętności. Posiadamy niezbędne licencje i upoważnienia, dzięki czemu możemy prowadzić działalność zgodnie z prawem.

Witajcie

  W 2019 roku stworzyłem  "EL PISTOLERO"  specjalnie z myślą o Was i dla Was .  Z mojego zainteresowania do broni palnej powstało moje hobby a z hobby powstała pasja, którą postanowiłem  się dzielić z innymi oraz rozwijać i ciągle poszerzać o kolejne szkolenia i uprawnienia.Posiadam trzy różne pozwolenia:pozwolenie na broń sportową, pozwolenie na broń kolekcjonerską oraz pozwolenie na broń do celów szkoleniowych. Należę do klubu strzelectwa sportowego zrzeszonego w PZSS i stowarzyszenia kolekcjonerskiego , posiadam aktualną licencję zawodniczą, uprawnienia prowadzącego strzelanie i instruktora strzelectwa sportowego wydane przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego  oraz prowadzę  działalność skupiającą się na strzelectwie. Chcę się dzielić z Wami swoją pasją i hobby jakim jest strzelectwo i broń palna oraz wszystko z tym związane. Nie musisz być specjalistą i znawcą broni palnej, nie musisz być żołnierzem jednostek  specjalnych  czy policjantem by strzelać. U nas poznasz podstawowe zasady działania oraz  bezpiecznej obsługi  broni  palnej.Prowadzę zajęcia strzeleckie,szkolenia indywidualne i grupowe, imprezy okolicznościowe tj.: urodziny, rocznice, wieczory kawalerskie,wieczory panieńskie,walentynki ,imprezy firmowe, integracyjne, sesje zdjęciowe profesjonalne i amatorskie. To wszystko legalnie i oficjalnie mozliwość robienia zdjęć i filmików a przede wszystkim bezpiecznie przed każdymi zajęciami przeprowadzamy instruktaż na temat bezpiecznej obsługi broni palnej a podczas strzelania zapewniamy ochronniki słuchu (słuchawki lub jednorazowe zatyczki do uszu) oraz okulary ochronne.  

05 listopada 2019

Czytaj więcej

18 listopada 2022
W skrócie: Ruszyły prace przy budowie ogólnodostępnej strzelnicy w okolicach Bełchatowa. Dla kogo to wydarzenie:
03 marca 2020
W skrócie: Podstawy zasad bezpieczeństwa obsługi i budowy broni palnej. Dla kogo to wydarzenie: Dla
03 marca 2020
W skrócie:Zorganizowanie oryginalnego wieczoru panieńskiego to spore wyzwanie. Druhna lub świadkowa, która zwyczajowo się tym