Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robimy

Strzelectwo rekreacyjne z broni palnej      -broń palna krótka; pistolet,rewolwer,         -broń palna długa; karabin powtarzalny    sztucer i samopowtarzalny AK47, M16,  -broń palna gładkolufowa; strzelba pump    action,dubeltówka,                                                -sprzedaż wyposażenia i akcesoriów              strzelca                                                                             

Osoby niepełnoletnie strzelają za zgodą oraz w obecności rodziców lub opiekuna pełnoletniego.    Do strzelania nie będą dopuszczone osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

                     Przydatne informacje

Cena : 6,00 zł

ProTechGuns SMAR TEFLONOWY PTFE 10ML (PTG G16)

Smar PTFE ( smar teflonowy ) to uniwersalny preparat smarny stworzony na bazie teflonu, który dzięki swoim rewelacyjnym właściwościom znajduje praktyczne zastosowanie do pracy w mechanizmach Gearbox replik ASG. Cechuje go odporność na działanie wody i soli, a także możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur. Dzięki odpowiedniej konsystencji jest łatwy w aplikacji i pozwala na szybkie rozprowadzenie cienkiej powłoki po smarowanych powierzchniach. Przedstawiony smar do gearboxa charakteryzuje się nie tylko bardzo dobrą wytrzymałością, ale i niskim wskaźnikiem tarcia, co znacząco wpływa na zmniejszenie zużycia zębatek, a także likwiduje niepożądane skrzypienie. Odpowiednie smarowanie narażonych elementów redukuje zatarcia i wzmacnia żywotność sprzętu.

Niewątpliwie najmocniejszą stroną naszego smaru teflonowego jest duża wydajność ponieważ już niewielka jego ilość spełni swoje zadanie. Małe i poręczne opakowanie starcza na długi okres użytkowania i gwarantuje długotrwałą ochronę twojego sprzętu.

Pojemność 10 ml

Numer katalogowy PTG G16