Winchester SXP Defender High Capacity
 
12/76
 
 
 
Jak sugeruje nazwa, ten SXP posiada dłuższy magazynek pozwalający na załadowanie 7+1 sztuk naboi. Doskonały partner dla osób szukających broni oferującej wyjątkową szybkość działania. Jest on wyjątkowo intuicyjny w obsłudze. Posiada czarną kompozytową osadę oraz gładką chromowaną 51cm lufę. Smukły, lekki i niezawodny jest doskonałą bronią w swojej klasie cenowej.
Zastosowanie systemu Back-Bored powoduje zmniejszenie tarcia śrutu o ścianki lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku.Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.
Obrotowy rygiel mechanizmu zastosowany w SXP nadaje tej broni imponującą szybkość. Oprócz szybkości system ten umożliwia uzyskanie solidnej, a także szczelnej blokady lufy.
 
 
Dane techniczne:
Kaliber: 12
Komora: 76 mm
Długość lufy: 51 cm
Wykończenie lufy: Chromowane
Przyrządy celownicze: Światłowodowe
Czoki Stałe: Cyl
Osada: Kompozyt
Wykończenie osady: Kompozyt
Magazynek: 7+1
Długość kolby: 35 cm
Opad kolby przy chwycie: 44 mm
Opad kolby przy piórze: 51 mm
Waga: 3,1 kg
 
Winchester SXP Defender High Capacity to ekonomiczna strzelba powtarzalna. Na uwagę zasługuje zamek który, podobnie jak w półautomatach, ryglowany jest przez obrót. Dzięki temu strzelba chodzi bardzo płynnie i lekko a wyciągnięcie naboju z komory odbywa się praktycznie tylko dzięki inercji.
 
Model High Capacity wyposażono w lufę o długości 20 cali i magazynek o pojemności 7 naboi. Kolba jest w tradycyjnym układzie. Winchestera doposażono w nakładaną muszkę światłowodową kóra znacznie skraca czas celowania. Strzelba posiada stały czok IC który sprawdza się przy strzelaniu śrutem i kulą.
 
Krótkie czółenko i kolba wykonane są z tworzywa. Na końcu kolby znajduje się podkładka absorbująca która zmniejsza odczuwalny podrzut.
 
Winchester SXP do doskonała, markowa strzelba dla osób zaczynających przygodę ze strzelaniem dynamicznym w atrakcyjnej cenie.
 
Specyfikacja:
 
kaliber: 12 komora 3 cale magnum (12/70, 12/76)
lufa 20 cali (51 cm)
pojemność magazynka: 7 + 1
Aluminiowa komora zamkowa
Waga 3,1 kg
Lufa ze stałym czokiem, przewód lufy chromowany
Muszka świałowodowa

    13. Winchester SXP Defender High Capacity 12/76

15 marca 2020

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robimy

Strzelectwo rekreacyjne z broni palnej      -broń palna krótka; pistolet,rewolwer,         -broń palna długa; karabin powtarzalny    sztucer i samopowtarzalny AK47, M16,  -broń palna gładkolufowa; strzelba pump    action,dubeltówka,                                                -sprzedaż wyposażenia i akcesoriów              strzelca                                                                             

Osoby niepełnoletnie strzelają za zgodą oraz w obecności rodziców lub opiekuna pełnoletniego.    Do strzelania nie będą dopuszczone osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

                     Przydatne informacje